Kontaktujte nás poštou!

I have read and accepted the Terms of Use and Privacy Policy. I consent to the processing of personal data for marketing, promotional and statistical purposes better described in the information on personal data.


Prídavné zariadenia Ghedini – Hydraulické zariadenia pre zemné stroje.

Od dizajnu až po každý jeden detail sa snažíme zaručiť vám ten najlepší produkt na trhu.

Vybavenie, ktoré bude znamenať rozdiel vo vašej práci.

Naša spoločnosť vyrába hydraulické zariadenia vysokej kvality, odolnosti a účinnosti, ktoré vám výrazne uľahčia prácu.

Okrem spoľahlivého produktu ponúkame rovnako efektívnu službu. Tím Ghedini dokáže vyrobiť správne príslušenstvo pre váš stroj.

Ghedini je partnerstvo, ktoré trvá v priebehu času.

Vyrábame príslušenstvo, ktoré sa dokonale prispôsobí rôznym modelom zemných strojov: mini rýpadlá, rýpadlá, šmykom riadené nakladače, rýpadlo-nakladače a žeriavy.

Náš katalóg je ideálny pre mnoho značiek, ako napríklad: Volvo, Bobcat, Caterpillar, Takeuchi, Komatsu, Kubota, Kobelco, New Holland, Hitachi, Airman, Yanmar, Venieri, Schaeff Terex, Neuson, Case, Gehl, Hyundai, Ihimer, Liebherr , Messersì, Merlo, JCB atď.

V našom sortimente nájdete:

Mulcovac – Krovinorezy

Orezat’ Ma

Vibracna Doska

Poštový vodič

Hydraulické kliešte

Vrtak Podny

Ponorné čerpadlá

Log Grapples

Kosiace lopaty

Hrable ja Rozrývače

Všetky sú vyrobené s veľkým dôrazom na kvalitu. Zlepšia vašu prácu.

V centrále v Taliansku vyrábame zariadenia vhodné pre poľnohospodárske a lesnícke práce;
na údržbu zelene a krajiny, čistenie kanálov a na stavebné práce.

Mulčovače Krovinorezy Ghedini Prídavné zariadenia

Prispôsobiteľné akémukoľvek typu mini rýpadla, rýpadla, mini lopaty alebo rýpadlo-nakladača, ich silnou stránkou je pevnosť a spoľahlivosť. Sú to stroje vhodné na čistenie porastov zrubov, prípadne na rekultiváciu staveniska od krovín. Namontované na mini rýpadlách môžu pracovať v stiesnených priestoroch alebo pomáhať pri údržbe živých plotov a parkov. Najvýkonnejšie modely demolujú konáre aj veľkého kalibru.

Všetky informácie na tomto odkaze!

 

Soveltuu kaikenlaisiin minikaivukoneisiin, kaivinkoneisiin tai kaivurikuormaajiin. Soveltuu myös liukukuormaajiin, liukukuormaajiin, kuorma-autonostureihin, maatalouspuomiin jne. Erittäin hyödyllinen kaikentyyppisiin reikiin, aitaamisesta tienristeykseen, maaperän tutkimisesta kasvien istuttamiseen. Widia-huipuilla varustetut mallit poraavat asfalttiin ja kiviseen maaperään. Nopeus ja tarkkuus, suuri etu käden ulottuvilla.

Lisätietoa tästä linkistä!

Akciové ponuky Ghedini, pripravené na odoslanie!

Tu nájdete výber našich zemných zariadení, ktoré sú k dispozícii na sklade, pripravené na odoslanie! kliknite na tento odkaz!